Realme 13 Pro+ sızıntısı bu cihaz hakkında müthiş detayları ortaya koydu

Realme, yeni akıllı telefonlar üzerinde çalıştığını duyurdu. Bugün, marka Realme GT 6’nın küresel pazara geleceğini doğruladı. Bu cihazın, Çin’de piyasaya sürülen Realme GT Neo 6’nın yeniden markalanmış bir versiyonu olabileceği konuşuluyor. Marka ayrıca Çin pazarı için iki yeni telefon geliştiriyor: Realme 13 Pro serisi ve ayrı bir Realme GT 6. Realme GT 6, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile güçlendirilmiş bir amiral gemisi telefon olarak lanse edilecek ve Temmuz ayında Redmi K70 Ultra, OnePlus Ace 3 Pro ve iQOO Neo 9s Pro+ gibi modellerle rekabet etmesi bekleniyor. Realme 13 Pro serisi ise gelecek ay Çin’de piyasaya sürülebilir.

91mobiles tarafından yapılan bir habere göre, Realme 13 Pro+ modelinin yapılandırması, renk seçenekleri ve model numarası belli oldu. Snapdragon 7s Gen 3 yonga setini taşıyacak olan bu telefon, henüz resmi olarak duyurulmadı. Habere göre, Hindistan’da RMX3921 model numarasıyla sunulacak ve Monet Altın ve Zümrüt Yeşili olmak üzere iki renk seçeneği bulunacak.

Realme 13 Pro+, Hindistan’da dört farklı yapılandırma seçeneği ile satışa sunulacak: 8GB+128GB, 8GB+256GB, 12GB+256GB ve 12GB+512GB. Şu an için cihazın fiyatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Bu yılın başlarında tanıtılan Realme 12 Pro+, periskop telefoto kameraya sahip ilk amiral gemisi olmayan telefon oldu. 3x optik zum yapabilen 64 megapiksel periskop telefoto kamera taşıyan bu cihaz, büyük ilgi gördü. Realme 13 Pro+ ise 3x optik zum yapabilen 50 megapiksel periskop telefoto kamera ile gelebilir. Daha düşük özelliklere sahip olan Realme 12 Pro, periskop kamera yerine telefoto kamera içeriyordu. Bu yüzden, Realme 13 Pro’nun periskop kamera taşıyıp taşımayacağı henüz net değil.

Yeni modellerin piyasaya sürülmesi, Realme’nin farklı pazarlarda rekabet gücünü artırmayı hedeflediğini gösteriyor. Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olacak Realme GT 6’nın, amiral gemisi segmentinde dikkat çekeceği tahmin ediliyor. Realme 13 Pro+ ise yenilikçi kamera özellikleri ve güçlü yapılandırma seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir